Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej uzyskasz więcej szczegółów o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się dużą skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, ostroga piętowa, zespół bolesnego barku czy bóle kręgosłupa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – jak pracuje?

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, co pozwala na zastosowanie leczenia u dwóch pacjentów jednocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasza lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]