Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Potrzebujesz fachowego wsparcia polskiego psychologa w UK? Skieruj się na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu zjawisko emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikło, jednak ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy lub rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje ogrom problemów, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Przebywanie na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym kraju, generują bardzo dużo problemów, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje ogromny stres. Do tego w wielu przypadkach dochodzą też kłopoty z otrzymaniem pracy lub nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Bariera językowa, która nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologa. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie wizyty zostaną powierzone osobie postronnej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać kłopotów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339