Wybór kasku na motocykl

Wybór kasku na motocykl

Jeśli chcesz kupić kaskom na motor, koniecznie sprawdź hjc-kaski.pl.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, jeździsz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie ekspedycje – kask to przymusowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem zapewnia mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Dobry kask na motocykl, czyli jaki? / Dobry kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motor?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, dlatego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, który jak najlepiej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są różne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najatrakcyjniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w takim razie mniej bezpieczne – wskutek tego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Jednocześnie kaski otwarte są najbardziej wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask marki HJC

HJC to świetna marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane gigantycznej liczbie eksperymentów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, inaczej kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasza lokalizacja:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]