BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Więcej o nowoczesnych meblach biurowych na https://tinyurl.com/2nkpnftn.

Od lat nie ma już prawa bytu pogląd, iż jedyną rolą mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Współcześnie projektując biuro czy to w prywatnym home office czy w przestrzeni firmowej dążymy do tego, aby meble które w nim ustawimy wyróżniały się także ergonomią oraz miłym dla oka designem. Meble spełniające wszelkie te warunki znajdują się w ofercie poznańskiej spółki BALMA, która od lat 80-tych XX w. produkuje najwyższej jakości meble biurowe na rynek lokalny i zagraniczny.

Nowoczesne meble biurowe – mariaż funkcjonalności z estetyką

Co odróżnia nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które kompleksowo spełniają potrzeby osoby, która z nich korzysta. Umożliwiają one sprawną organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Równolegle cechuje je najwyższa jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat nawet przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Taki poziom solidności mebli możliwy jest jedynie przy zachowaniu przez producenta najwyższych standardów produkcji, w tym w wykorzystaniu odpowiednich surowców, choć równie ważną rolę pełni tu głęboko przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie funkcjonalność z walorami estetycznymi. W końcu mebel będący najważniejszym elementem przyjaznej przestrzeni biura musi dawać możliwość przystosowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, ale nie może w tym samym czasie niszczyć stylistyki otoczenia. W biurze codziennie przebywa się przez co najmniej 8 godzin, a im lepiej w tej przestrzeni czuje się pracownik, tym wyższa jest wydajność jego pracy. Ponad to, to jak wygląda jest niejako wizytówką firmy, która niemało może o niej przekazać przyszłemu kontrahentowi na długo przed podjęciem decyzji o kooperacji.

Producent mebli biurowych – wszystko co potrzebne do aranżacji biura

Poznańska spółka BALMA w swojej ofercie produktów ma w zasadzie wszystko co nieodzowne do aranżacji biura. Oprócz typowego wyposażenia jak stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, biurka i szafy, u tego producenta mebli biurowych zamówić można także lady recepcyjne, hokery bądź taborety z tapicerowanymi siedziskami, parawany i ścianki umożliwiające podzielenie przestrzeni pracy na mniejsze stanowiska, a nawet kwietniki pasujące do biurowej stylistyki. Ważną częścią oferty spółki BALMA są praktyczne stoły i biurka z opcją zmiany wysokości blatu. Przy takim blacie użytkownik szybko może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, a w rezultacie zmniejszyć ryzyko uciążliwego ból w dolnym odcinku pleców.

Nasza lokalizacja:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]