W biznesie ważna jest reklama – zlecaj kampanie agencji marketingowej

agencja reklamowa, agencja marketingowa kraków

Akcje marketingowe winny być ważnym elementem budowania rozpoznawalności firmy bez względu na to czy zajmujemy się świadczeniem usług, sprzedażą czy produkcją. Duże przedsiębiorstwa oraz korporacje mają finanse na organizację i utrzymanie swoich wydziałów ds. marketingu, tymczasem małe firmy, które sporadycznie decydują się na akcje promocyjne, z reguły szukają wsparcia u zewnętrznych agencji marketingowych.

Agencja marketingowa gwarantuje wszechstronne usługi

Agencja marketingowa to grupa kreatywnych osób z wieloletnim doświadczeniem, posiadających szereg umiejętności z zakresu branży reklamowej. Dzięki zatrudnieniu zawodowców znakomicie orientujących się zarówno w obszarze kampanii marketingowych w internecie (kanały social media, filmy i animacje viralowe), tradycyjnych mediów, jak i grafiki (także DTP), agencja reklamowa jest w stanie zapewnić klientom wszechstronną obsługę. Nowe przedsiębiorstwa mogą zlecić opracowanie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i szablonami akcydensów (papier firmowy, koperty oraz wizytówki), a te które dysponują już własnym logo mają pewność, iż zostanie ono prawidłowo użyte w trakcie tworzenia materiałów promocyjnych – stoisk targowych, billboardów, ulotek lub plakatów. Agencja marketingowa napisze również przyciągające, unikalne artykuły na stronę www zleceniodawcy, jak również zaplanuje schemat komunikacji z klientami za pośrednictwem portali społecznościowych, jak np. Twitter, Instagram i Facebook.

Kiedy warto zdecydować się na współpracę z agencją reklamową?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe adresowane są w głównej mierze do podmiotów, które nie mają swojego działu promocji. Nie jest to jednak, że to wyłączny model kooperacji. Praca agencji w szeregu przypadków polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w przedsiębiorstwie działowi ds. reklamy i marketingu. Jeśli zatem nie ma on doświadczenia w przygotowaniu konferencji, targów lub spotkań z klientami, które przeważnie wymagają wielopoziomowego planowania, te obowiązki można zlecić zewnętrznej agencji marketingowej. Może ona też posłużyć za narzędzie pomagające w budowie zżytego ze sobą i niezawodnego teamu pracowników – wystarczy powierzyć jej zorganizowanie wyjazdu integracyjnego lub opracowanie programu szkoleń. Na rynku funkcjonują dziesiątki agencji marketingowych, trzeba jednak decydować się na współpracę z tymi, które zapewniają dostęp do szerokiego grona doświadczonych profesjonalistów. Umożliwi to delegowanie wszelkich czynności promocyjnych jednej agencjii w rezultacie – łatwiejszy nadzór nad spójnością kampanii oraz wizerunku firmy.

Nasza lokalizacja:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]