Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/ odnajdziesz pełną ofertę sali na urodziny w Krakowie.

Zazwyczaj w przypadku niektórych rocznic, imienin bądź urodzin nie urządzamy przyjęć z przyjaciółmi oraz rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednak są takie kluczowe życiowe chwile, których właściwe uczczenie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest zdecydowanie osiągnięcie pełnoletności, a więc “osiemnastka”.

Sala na osiemnaste urodziny – urządź niepowtarzalną imprezę

Wraz z osiągnięciem pełnoletności następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa brać udział w wyborach, nabywać i pić alkohol, może założyć biznes oraz starać się o stanowiska urzędnicze. Jakkolwiek kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest sposobność wyprawienia wielkiej imprezy ze znajomymi. Alternatywą bywa poniekąd kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Zatem lepszą drogą jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Na ogół paru znajomych postanawia zorganizować razem imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia dość przestronnej sali, lecz jednocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy pyszne menu imprezowe. Chciałbyś się bawić w plenerze? Wynajmij lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – latem można postawić w nim przestronny namiot i urządzić spotkanie z grillem.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Polecamy w związku z tym obligatoryjnie zadbać o to, żeby osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, a wszak może ich nie brakować wśród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wygląd sali również jest nadzwyczaj ważny, żeby uczestnicy całkowicie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Wypada zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z wytycznych solenizanta, a także dobrze rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na zabawie urodzinowej doskonale sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na małych przekąskach “jeden kęs”, które łatwo spożyć bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze kartę dań zarówno do charakteru zabawy, jak i do potrzeb oraz budżetu klienta.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]