Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Skieruj się tu jeżeli potrzebujesz zlecić organizację wesel w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzciny lub wesela, od dawna przestały być organizowane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, w których uczestniczy nieraz ponad sto osób. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć jadłospisu, a następnie naszykować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy zabawa przewidziane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu warto zamówić catering na wesele?

Organizacja przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na rozsyłanie zaproszeń, dobór wystroju sali, ustalanie listy gości czy szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność dostarczenia stosownej ilości zakąsek i trunków serwowanych w czasie zabawy, a co najistotniejsze – przygotowanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich przy stole. na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, by stoliki były cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, dania były wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także żeby obsługa w profesjonalny sposób donosiła gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kelnerów, kucharzy oraz managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych urządzanych w salach.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Przyjęcia weselne kierują się własnymi regułami, zarówno w przedmiocie zabaw dla gości, jak i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe przeważnie mają ułożone uprzednio menu sugerowanych dań głównych, napojów i zakąsek zgodnych z charakterem wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy bądź zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może więc samodzielnie skomponować kartę dań z zaproponowanych dań. Należy jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i częstokroć na życzenie zamawiającego są gotowe przygotować indywidualne kompozycje potraw.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]