Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy - więcej informacji o tej usłudze.

Zbliża się ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to spore grono gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale też uraczyć ich smacznymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, jednak przy dużej liczbie biesiadników trudno jest tego dokonać. Poza tym to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie udawać kelnera czy kryć się w kuchni. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne wydarzenia rekomendujemy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – dzierżawa sali nie jest już niezbędne

Gdy przywołuje się usługę cateringu gros osób myśli natychmiast o imprezach firmowych albo cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i wyłącznie przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników rozważał on możliwość zamówienia fachowej pomocy w tym aspekcie. Działo się także tak dlatego, że na początku firmy cateringowe nie proponowały obsługi niedużych rodzinnych imprez, a niekiedy również tych większych, jeśli nie było to związane z wynajmem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy zdecydujemy się na dzierżawę sali czy wygodniej będzie zorganizować zabawę w swoim domu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce wykwintne posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i udekorowaniu stołów

Catering okolicznościowy to literalnie oferta dostępna na dowolne rodzinne święto. Doświadczeni kucharze bez trudu przygotują jadłospis współbrzmiące z formą wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię czy na rocznicę ślubu. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę komersów, studniówek oraz półmetków. Szukając firmy oferującej taką usługę radzimy postawić na taką, która jest w stanie dostosować menu do życzeń i – co ważne –portfela klienta, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając wykwalifikowanych kelnerów czy oferując pomoc w przyozdobieniu i rozstawieniu stolików.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]