Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Organizacja przyjęć - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zjeżdża się grono krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności, komunie czy ceremonie chrztu. Jeśli lista gości jest bardzo długa, na ogół nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić posiłków dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam zamówić stosowny do okazji lokal.

Jak dobrać salę na imprezę okolicznościowej?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. urodziny czy osiemnastka, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony przyjęcia, w których sporą grupę gości będą stanowić najmłodsi, m.in. chrzty czy komunie, rekomenduje się urządzić w miejscu, które prócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się zbyt szybko zabawą i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym również trzeba dostosować do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o smakowite dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Organizacja przyjęć – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, aczkolwiek rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dekad w nieomal królewskiej oprawie urządzane są tu komunie, chrzciny i – naturalnie – wesela, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których bez trudu można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast gdy przyjęcie zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się nawet ponad trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca to miejsce zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia menu, przez rozstawienie oraz przystrojenie stołów, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]