Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Chcesz sprawdzić, komu zlecić pozycjonowanie stron www Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Wszechobecność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, iż każda marka chce aktualnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie znaczy, iż klienci nas znajdą – ważna jest bowiem obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, świadczących usługi jedynie w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, np. w Krakowie czy też w Warszawie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych przedsiębiorstw

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych stosują zazwyczaj frazy lokalne, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, np. “restauracja gruzińska kraków”, “sklep odzieżowy kraków” lub “masażysta kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, rezydującym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży projektowania stron internetowych oraz pozycjonowania, optymalizacji od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, link building, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]