Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Więcej informacji o sprzątaniu grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tym samym mieście, gdzie żyjemy. Szczególne problemy zaczynają się natomiast, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek lub doradztwo przy załatwieniu administracyjnych formalności lub korekty napisów.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które musimy opłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu usług – kiedy decydujemy się na jedynie jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, musimy liczyć się z kosztem rzędu czterystu zł rocznie. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są także od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]