Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o Kraków Balice parking.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]