Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o lotnisko Kraków parking długoterminowy, znajdziesz na https://pandaparking.pl.

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking w pobliżu portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony i posiada szlaban, co zapewnia, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich pakunków w pociągu bądź autobusie miejskim.

Czy warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1 kilometr od lotniska. Panda Parking świadczy również darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet lub przez telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Kolejnym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]