Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Zamów catering firmowy na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Szkolenie, rozmowy biznesowe lub sympozjum – każda większa firma na pewno kiedyś stanie przed problemem przygotowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeżeli planowane spotkanie zainteresuje wiele osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa zabrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Konferencje i szkolenia biznesowe to eventy trwające zwykle po 6-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 dni. Ich uczestnicy dostają szczegółowy program prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół dwie-trzy krótkie przerwy, podczas których nie da się spożyć dużego posiłku w najbliższej kafeterii. Stąd nieodzowne jest zapewnienie gościom napojów i niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także zabrać ze sobą na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można skonsumować nie bojąc się o pobrudzenie rąk i odzieży. W ramach oferty cateringu dla firm udostępniany jest także sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwa kawowa – ważny element szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, daje wszak uczestnikom czas na odprężenie się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to też szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w mniejszym gronie problemów roztrząsanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i innymi napojami, który można spotkać na korytarzach firm, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji czy płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, gryząc zakupione po drodze w spożywczaku bądź samodzielnie zrobione kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc wagę wydarzenia i w tym samym czasie pokaże, iż jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie partycypantów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]