Organizujesz dużą imprezę? Catering zostaw specjalistom

usługi cateringowe

Gdy organizujesz ważne wydarzenie rodzinne lub firmowe, na które spraszasz znaczną ilość gości, prawdopodobnie nie będziesz mógł w pojedynkę zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje i popularne przekąski w supermarkecie – ważne imprezy najczęściej potrzebują należytej oprawy także w obszarze poczęstunku. Wtedy nie godzi się rozstawić na stolikach gości po prostu herbatników oraz oranżady. W takich wypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Chcesz wynająć usługę cateringową? Jasno opisz swoje oczekiwania

Firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu przeważnie proponują parę jego rodzajów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na komunie, wesela lub chrzty. Oferty te są szczegółowo dopasowane do potrzeb poszczególnych eventów, dlatego znacznie różnią się od siebie np. ceną i wachlarzem posiłków oferowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej warto pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą klarownie komunikować swoje oczekiwania, a przy tym być także otwartym na jego pomysły. W końcu dla caterera pomoc w organizacji imprez różnego rodzaju to jego praca, więc wieloletnie doświadczenie w tym obszarze sprawia, iż może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust większości zaproszonych gości.

Catering – dania przygotowane przez profesjonalnych szefów kuchni

Przyrządzanie potraw choćby dla małej grupy gości jest trudnym zadaniem, głównie wówczas, jeśli musimy zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który przyda się na uzgodnienie innych istotnych aspektów imprezy. Daje to również sposobność uraczenia zaproszonych rewelacyjnymi posiłkami przyrządzonymi przez najlepszych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaznaczyć, że ważną cechą potraw, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale też ich wygląd. Ponadto firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają też swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]