O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Dowiedz się, kto oferuje organizację imprez firmowych w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne bądź plenerowe grille dla pracowników i ich bliskich, zadaniem których uformowanie głębszych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, aby celebrować otrzymane nagrody, jak również rozmaite sympozja, bankiety dla klientów biznesowych i kursy. Takie wydarzenia wymagają stosownego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem do promocji marki.

O czym pamiętać wybierając salę na organizację imprezy firmowej

Gdy nie posiadamy w firmie pojemnych pomieszczeń, w których uda się urządzać bankiet, należy sprawdzić usługi wynajęcia lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości eventu. Ważne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim stylem do rangi organizowanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów spółki, podczas których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Wskazane jest w takich wypadkach urządzić event w wyjątkowym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje doniosłość uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę poproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższej okolicy sali powinno się zdecydować się na lokal, znajdujący się obok bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Wynająłeś lokal na imprezę? – nie zapomnij o cateringu

W trakcie planowania eventu firmowego nie można zlekceważyć tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku rzetelnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczony punkt apetycznych dań dla uczestników, ale także pomoże w doborze menu i zajmie się rozstawieniem stołów. Podczas prestiżowych imprez wskazane jest też zapewnienie gościom najlepszej obsługi. Opłaca się więc postawić na usługi firm cateringowych mających w swoim zespole zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, lecz i doskonałe wizualnie dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]