Masz wirusa na stronie? Zamów usługę czyszczenia infekcji WordPress

Masz wirusa na stronie? Zamów usługę czyszczenia infekcji WordPress

Na https://wpmagus.pl/uslugi/usuwanie-wirusow-malware-czyszczenie-skutkow-infekcji-ataku/ sprawdzisz, komu zlecić usuwanie malware.

WordPress stał się w ciągu ostatnich kilku lat tak wziętym CMS-em, że liczbę witryn oraz sklepówinternetowych działających z jego zastosowaniem szacuje się już na miliony. Częstotliwość stosowania tego systemu zarządzania treścią sprawia, że strony oparte na WordPressie są popularnym celem ataków hakerów. W razie zawirusowania strony malware, konieczne jest usunięcie infekcji z WordPressa.

Komu zlecić usuwanie wirusów z WordPressa?

Grafiki na stronie zmieniły się bez Twojej wiedzy? Ze strony rozsyłany jest spam? Na stronie widnieją odnośniki do obcych Ci adresów? A może logowanie jest zablokowane? To tylko parę z potencjalnych przykładów wskazujących na zawirusowaną stronę. W takich sytuacjach potrzebne jest bezzwłoczne działanie, aby usunąć przyczynę infekcji, a następnie przywrócić stronę internetową do poprawnego funkcjonowania. Czyszczenie WordPressa ze szkodliwego oprogramowania czy też po atakach hakerów najlepiej powierzyć profesjonalistom od tego rodzaju działań, bowiem naprawa zainfekowanego WordPressa częstokroć przekracza kwalifikacje osób, które każdego dnia parają się tylko projektowaniem stron i sklepów internetowych na tym systemie zarządzania treścią.

Czyszczenie infekcji WordPress – wnikliwy przegląd baz danych oraz plików strony

Spece podejmujący się usuwania malware ze stron zaprojektowanych w WordPressie podczas swoich działań naprawczych prowadzą pełny przegląd plików oraz baz danych strony. Weryfikują pliki htaccess i wp-config, a także kod zainstalowanych na stronie wtyczek i szablonów. W procesie czyszczenia zawirusowanego WordPressa implementowane są na stronie niezbędne zabezpieczenia, które ograniczą zagrożenie powtórnej ataków. Jeżeli długookresowa infekcja spowodowała włączenie strony do spisu wykluczeń (np. w programach antywirusowych), po usunięciu wirusów z WordPressa fachowcy mogą podjąć też niezbędne działania w celu skreślenia jej z tego typu rejestrów. Regularne aktualizowanie WordPressa oraz stosowanych na stronie www wtyczek jest niezmiernie ważne, bowiem odwrócenie wszystkich efektów cyberataku nie jest gwarancją, że taki kazus nie powtórzy się za kilkanaście miesięcy.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]