Jak wybrać miejsce na wesele?

Jak wybrać miejsce na wesele?

Szukasz pełnej oferty wesela w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to dzień, o którym krewni państwa młodych oraz sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten specjalny dzień w wygodnych warunkach.

Miejsce na wesele – liczy się jego pojemność i dystans od kościoła

Poszukując miejsca na wesele para młoda musi uwzględnić parę dość ważnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych gości, by mieć pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, aby mieli salę taneczną. Dodatkowo para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na ślub zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innym mieście, wypada szukać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, innymi słowy załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, dekoracja sali i wybranie menu. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze całościowej organizacji wesela.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Narzeczeni z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ok. 130 gości. Przyjęcie można urządzić też w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała ok. 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że położony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 30-40 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]