Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Dlaczego warto skorzystać z usług rekomendowanego fotografa Google?

Uzyskaj pomoc rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach stają się popularne, a mnóstwo osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego opracowanie należy zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania fotografii, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by pozyskać certyfikat musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości zdjęć, na pewno zdoła sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, przygotować materiały na inne serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może również legitymować się szczególnym logo, które zawiadamia, że posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest profesjonalistą w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]