Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Na www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okien PCV.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle działają także warunki atmosferyczne – mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczona ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]