Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Co oferuje polski producent zabudów samochodowych?

Sektor związany z transportem ciągle się rozwija, a to z powodu globalizacji, jak również otwierania się coraz to nowszych rynków na import i eksport. Jednoczenie potrzebuje też bardziej innowacyjnych rozwiązań, szczególnie tych koncentrujących się na modernizacji procesów przewozu towarów. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzydziestu lat odpowiada na potrzeby permanentnie ewoluującej branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – tylko z materiałów wysokiej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to specjalista w produkcji zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wykonywanych na zamówienie dla wymagających kontrahentów, w tym wojska oraz jednostek specjalnych. W produkcji stosowane są jedynie materiały wysokiej klasy, pochodzące od uznanych partnerów. Doświadczenie pozyskane na przestrzeni trzech dekad pozwala firmie Gniotpol Trailers na przygotowanie coraz to lepszych rozwiązań na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, zaprojektowanych do przewozu niezwykle delikatnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie stacjonarnym (we własnym warsztacie w miejscowości Malnia lub w kilku punktach ASO), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje przeprowadzane są na obszarze krajów UE w terminie wybranym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o wygodę odbiorców, którzy decydują się na naprawy we własnym zakresie. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne od ręki, co redukuje czas oczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie przyspiesza to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie większych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.