Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Catering imprezowy – obsługa imprez w salach bankietowych i w plenerze

Zamów catering na imprezy na https://bit.ly/2TltQES.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle modne w ostatnim czasie wydarzenia plenerowe oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w rozmaitych miejscach kraju organizowane są benefisy, konferencje albo bankiety. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalną częścią jest profesjonalnie przyszykowany i apetyczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – postaw na profesjonalizm

Wybrałeś już miejsce, gdzie zorganizujesz piknik lub zarezerwowałeś salę na event? Wspaniale!! Teraz należy postarać się o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli dostęp do apetycznych trunków, gorących posiłków i przekąsek. Weź pod uwagę, że na czas istotnych gal nie godzi się postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i być przekonanym, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – odpowiednie rozstawienie stolików, eleganckie akcenty dekoracyjne, a także prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia bez wątpienia docenią także, jeśli potrawy będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Czy warto korzystać z usług cateringu imprezowego?

Plusem korzystania z usługi cateringu na imprezę jest bezspornie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi wyśmienite posiłki, ale także kompleksowo zajmie się całą jego otoczką. Potrawy zostaną dowiezione we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej rozłoży oraz nakryje stoliki, a następnie doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas uczestnikom demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, by zobaczyć na żywo jak pracują najlepsi szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na setki gości, jak i niewielkich. W toku ustalania szczegółów zamówienia doradzi ona, jakie zakąski, napoje oraz potrawy perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]