Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Szukasz kontenerów? Wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją trwałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy często wykorzystywane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko rozładować.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]