Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Potrzebujesz blach trapezowych na dach? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Blachy trapezowe dachowe tworzą odporne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – ekonomiczna a zarazem trwała blacha

Nazwa blachy trapezowej czerpie od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony także ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej wykorzystywana do kładzenia pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa bardzo dobrze sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, m.in. w stylu minimalistycznym. Korzystnie wygląda na budynkach z dachem o sporej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z rozmaitych powodów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Blacha trapez będzie też bez zarzutu prezentować się jako wykończenie składnic, wiat bądź budynków gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, że materiał jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08