Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

Sprawdź ofertę producenta pokryć dachowych.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy powoli wypierają z rynku zakładane przez dekady tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne. Liczne plusy tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowanym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla inwestorów.

Nowoczesne blachodachówki – czy warto się na nie zdecydować?

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z paru powodów. Przede wszystkim ważą zauważalnie mniej niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachowej, ale też ułatwia przewóz oraz rozładunek tych elementów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne rozstawienie zajmuje zwykle znacznie więcej godzin. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, nawet niezwykle wymyślnej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe rewelacyjnie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych budynków, głównie dlatego, że bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżnia również lepsza szczelność. Oprócz tego łatwo je wyczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w przypadku bardziej opornych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić nowoczesne blachodachówki wysokiej klasy?

Aby zamówić nowoczesne blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny wybór blachodachówek, blach trapezowych i paneli dachowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych firmy, zlokalizowanych na terenie czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Dumą firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się dużą odpornością na powstawanie rys, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, wobec tego prócz własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych producentów.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08