Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Więcej o ofercie pracowni architektonicznej Kraków, kliknij w to miejsce.

Pracownia architektoniczna świadczy zróżnicowany wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które chcą zamieszkać w wygodnym i funkcjonalnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a potem aktywnie sprawować kontrolę nad postępem prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę domu lub zaproponować aranżację już istniejących domów.

W czym pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Szukasz kreatywnych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się od wielu domków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a przy tym ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z najświeższymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych czy domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują m.in. pensjonaty, zakłady opiekuńczo-lecznicze, biura czy obiekty rekreacyjne. Organizacja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku oraz osobistych potrzeb klienta. Nasze biuro projektowe może także zaplanować pojemne i funkcjonalne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]