Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Zamów podpory stropowe.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. W jaki sposób są używane? Kiedy opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich przeznaczenie

Pośród szalunków rozróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy rodzaj wykorzystywany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu można pokryć strop betonem i stosowne jego uformowanie. Znaczącą rolę pełnią również drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezbędne w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wyprodukowane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można z nich korzystać w rozmaitych sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm albo od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – najpopularniejsi producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe cechują się dużą trwałością, są też proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Pośród czołowych producentów wyróżniamy szalunki Altrad, podpory Peri, a także elementy wykonywane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na specjalną wzmiankę zasługują podpory Peri wyróżniające się przemyślaną konstrukcją, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz doskonałą jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w najtrudniejszych warunkach. Aktualnie wiele przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny sprawiają, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]