Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

aranżacja wnętrz Kraków, projektowanie wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]