Architekt

Architekt

Tu uzyskasz poradę dobrego architekta Kraków.

Od wyborów czekających na nas w pierwszej fazie budowy domu zależy to, czy spełni nasze potrzeby. Dlatego należy dobrze zastanowić się nad każdą sprawą i, kiedy nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, w jaki sposób rozlokować wszystkie pokoje i ułatwi dostosowanie domu do naszych potrzeb. Z jakich powodów warto skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Z architektem łatwiej wybierzesz technologie

Przyszli właściciele domu mają niekiedy problemy ze znalezieniem technologii, w jakich obiekt zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja okazuje się naprawdę ważna, gdy mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Ze względu na to, powinniśmy wcześniej uzgodnić to z architektem i zyskać pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Nie możesz się zdecydować? Pomoże architekt

Dom na starą modłę czy może jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu podobnych kwestii pomoże właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według zgłaszanych przez nas sugestii.

Porozmawiaj z architektem i uzgodnij szczegóły

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie przemyślmy nasze potrzeby. Powinniśmy również w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie doradzić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować wszystkie dokumenty działki.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]