Wybieramy bryczesy do jazdy konnej

Wybieramy bryczesy do jazdy konnej

Kup bryczesy do jazdy konnej na horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie.

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, ogromnych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale także odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz kupić wysokiej jakości bryczesy? Duży wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu zmniejszają zagrożenie otarcia naskórka. Dobrze uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i ciasne, a przy tym nie ograniczać ruchów i umożliwiać komfortową jazdę w każdych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z materiałów najwyższej jakości – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie czuł się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich należy sprawdzić czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wykonany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych surowców dających solidną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje także uda i łydki, lub kolanowy. Osobną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one mieć warstwę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które gwarantują komfort cieplny podczas jazdy. Istotne są także walory użytkowe – elastyczne zakończenia nogawek i liczne kieszenie.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]