Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz słój z kranikiem.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoiki mają duże objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]