O rodzajach czapraków dla koni i o tym, gdzie je kupić

O rodzajach czapraków dla koni i o tym, gdzie je kupić

Potrzebujesz czapraku? Odwiedź ten adres.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – zastosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów doskonale wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeżeli pragniesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a także podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]