Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Nie tylko firanki i zasłony – zdecyduj się na shuttersy na okna!

Potrzebujesz okiennic wewnętrznych? Skieruj się na ten adres.

Planując aranżację pomieszczenia, na ogół nie przeznacza się wiele uwagi na wyeksponowaniu okien. Przeważnie decyzja pada na szablonowe aranżacje, czyli firany i zasłony, które niekiedy zestawiane są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze inne zdobywające sobie grono zwolenników rozwiązanie – okiennice wewnętrzne typu shutters.

Na okna, ale także na drzwi szafy – wykorzystanie okiennic wewnętrznych

Najważniejszą właściwością shuttersów (bądź też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome i można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od fantazji mieszkańców. Produkuje się je z płyt pilśniowych, z drewna, jak również PCV. Shuttersy montuje się przeważnie na oknach, jednakże bardzo dobrze sprawdzają się też na drzwiach lub w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda element okna, który w w Europie domach wykorzystuje się nadal okazjonalnie, ale większość z nas na pewno kina bądź telewizji, bowiem tego rodzaju okiennice są często używane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w USA i w krajach śródziemnomorskich.

Wewnętrzne okiennice shutters nadają wnętrzom niezwykle luksusowy wygląd

Oprócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters wspaniale się prezentują, mają one też praktyczne funkcje. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować użycie promieni słonecznych: latem ograniczać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – zatrzymać ciepło przez dłuższy czas. Shuttersy pasują do różnych stylów aranżacyjnych i da się je umieścić je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje i instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są bez wątpienia kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom nadzwyczaj stylowy wygląd, przez co podwyższają wartość domu. Należy dodatkowo zaznaczyć, że okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez użycia łańcuszków, co rodzice małych dzieci oraz posiadacze psotnych zwierząt, które poplątać zwisające sznurki, uznają z pewnością za dodatkowy plus.

Nasza lokalizacja:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]