Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Dowiedz się, gdzie kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza nieprzerwanie znajduje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż historia firmy Lavazza zaczęła się w końcu XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów nabył niewielki sklep, gdzie mielono ziarna kawowca i produkowano ich oryginalne mieszanki. Podbiły one błyskawicznie serca mieszkańców miasta. Sto lat później firma Lavazza wciąż oczarowuje jakością swoich kaw, ustanawiając wzorce także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych domach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pachnącej, apetycznej kawy trwa wręcz kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się tylko do kompozycji smaków wytwarzanych przez tę markę. W tej chwili w sklepach nabyć można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one taniej, ale wciąż charakteryzują się bardzo dobrą jakością.

Kto sprzedaje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kapsułek z kawą do wielu znanych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Intenso Gola czy Vigoroso Ira), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) oraz czekolady (Mokaccino).

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]