Jakie przedłużane rzęsy wybrać?

Jakie przedłużane rzęsy wybrać?

Szukasz przedłużanych rzęs? Sprawdź https://houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Długie i gęste rzęsy to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Współcześnie nawet panie, których los nie obdarzył wyrazistą oprawą oczu, mogą onieśmielać rozbrajającym spojrzeniem – rozwiązaniem są sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one wytwarzane i czy cechują trwałością?

Sztuczne rzęsy – typy

Przedłużane rzęsy to pewny i szybki sposób na wspaniałe zwieńczenie makijażu. Chcesz zainwestować w wysokiej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długoterminowe i zapierające dech rezultaty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek i na pasku. W ostatnim wypadku wystarczy nalepić cały pasek do skóry górnej powieki tuż nad zarysem rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach służą z kolei do zagęszczania włosków, jednak można ich użyć tylko na zewnętrznych kącikach oczu. Obecne w sprzedaży modele rzęs są produkowane z naturalnych surowców, takich jak włosie pozyskane z norek, sterylizowane ludzkie włosy czy też proteiny jedwabiu, ale również z najwyższej jakości tworzyw syntetycznych, np. poliestru. Ostatnio popularne stają się też rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Sztuczne powinny być delikatne, aby nie obciążać oka i dawać maksymalny maksymalną wygodę, a przy tym proste do nałożenia i wyjątkowo trwałe. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i modele kilkukrotnego użytku świetnie sprawdzające się na szykownych kolacjach. Masz już przedłużane rzęsy? Nie zapomnij, iż do ich aplikacji potrzebne są odpowiednie akcesoria – szczypczyki, jak również klej nie wywołujący uczulenia. Po ściągnięciu sztucznych rzęs, warto także posmarować skórę specjalną odżywkę, która wzmocni naturalne rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]