Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Dowiedz się, gdzie kupić butelki do piwa w hurcie, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Butelki-HURT/295.

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, że większość rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to także branża, w której znakomicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego ekologicznego, pysznego lub unikalnego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, aby wyrób jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż poddać je recyklingowi.

Hurtowe zamówienie słoików i butelek najlepiej od polskiego hurtownika

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. marmolady, smalczyk na kanapki lub soki, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest wobec tego dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania na palety z reguły można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale także oszczędnością na kosztach transportu, ponieważ jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna opakowań szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u lokalnego hurtownika butelek oraz słoików. Tym sposobem także otrzyma opakowania dużo szybciej.

Hurtownia opakowań szklanych – co znajdziemy w jej ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła idealne do przechowywania piwa, soków bądź wina. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od kubatury opakowań – po 500, 1300, a nawet 4000 sztuk danego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą też odebrać zakupiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z paletą słoiczków oraz butelek w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, korki lub nakrętki dopasowane do danego typu opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]