Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Co trzeba wiedzieć o Renault części zamienne?

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]