Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Szukasz etykiet na wódkę? Skieruj się tutaj.

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, imieniny lub wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety weselne – podziękuj gościom weselnym

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale również przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z alkoholem po zakończeniu zabawy. Taki upominek jest uważany za formę wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Lecz taka butelka z wódką może także stać się w ciekawą pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety weselne, na których można zamieścić informację o imionach nowożeńców, podziękowanie za przybycie czy miejscu i dniu wesela. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych wzorach oraz barwach, dlatego bez problemu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę czy inne napitki wyskokowe można wykorzystać nie tylko z okazji ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Ozdób własne alkohole wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można ozdabiać butelki z domowej piwniczki. Jeśli wytwarzasz swoje nalewki, soki czy wina, a później dajesz je rodzinie lub znajomym przy różnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]