Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Znajdź 3D drukarki.

W ofercie firmy CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Szacuje się, iż używając drukarek 3D oraz drugich produktów Stratasys można nawet o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie wysokiej jakości usług i urządzeń, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, działający w autorskiej, nowatorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się prostą obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i prędkością druku, a także precyzyjnym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można wydrukować tożsame makiety, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko wykorzystywane w rozlicznych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Uzyskany druk jest solidny oraz dokładny, a w czasie procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw ani nie występują odkształcenia.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]