Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Kliknij tutaj, aby kupić gąsior do wina.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako oryginalny upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez trudu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]