Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

W tym miejscu znajdziesz korzystną ofertę gór zimą dla początkujących.

Kochasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki pod opieką zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które lubią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym poziomem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie pragnień oraz sprawdzenie się w niecodziennych okolicznościach. Firma angażuje profesjonalnych liderów i przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]