Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Więcej na temat automatycznego księgowania faktur na https://flobo.io.

Przedsiębiorcy stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Co oferuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem nadzoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują mniej więcej stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, szczególnie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym rewelacyjnie zda egzamin w szkołach niepublicznych lub językowych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]