Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

szkoła rysunku, lekcje rysunku Kraków

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek nawet osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Udowodniono wszak, że nawet okazjonalne rysowanie ma korzystny oddziaływanie na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, iż spory odsetek ludzi decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta szkół rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do rozwijania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Wiele osób zaczynających naukę rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Wrocław, Kraków, Warszawa czy Poznań. Nie brak też kursów kierowanych do początkujących – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą także naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]