Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/, aby znaleźć informacje o digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować grafikę w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową poradą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, filmem i animacją.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]