Podstawowe informacje o kancelarii prawnej Czarniak Baszczyn

Podstawowe informacje o kancelarii prawnej Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie powoduje, iż na spotkanie z adwokatem można łatwo dotrzeć z każdej dzielnicy Krakowa, jak również pozostałych miejscowości z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele spółek i firm.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną zwłaszcza w obszarze zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Do klientów Kancelarii należą przede wszystkim osoby, które posiadają kredyty frankowe lub polisolokaty. Są nimi również przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada duże doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania bądź unieważnienia kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.