Jak nosić długie kolczyki?

Jak nosić długie kolczyki?

Więcej szczegółów o kolczykach długich.

Gustowna biżuteria znakomicie uwydatnia naturalny urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach – można ją nosić do pracy, na wielkie przyjęcia czy też romantyczną kolację we dwoje. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – listki, subtelne łańcuszki oraz rurki

Długie kolczyki współgrają z różnymi rodzajami urody – mogą je zakładać panie ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak i te o delikatnych konturach twarzy. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum dwa cm doskonale wysmuklają szyję oraz wyszczuplają oblicze, a szczególne ku temu właściwości mają modele kolczyków o pociągłym i wąskim kształcie, na przykład w postaci listków lub rurek. Popularne są także wiszące kolczyki w kształcie subtelnych łańcuszków, które stanowią subtelny akcent, który nie dominuje stylizacji oraz wspaniale wyglądają na uszach. Dzięki stosownej biżuterii cała sylwetka nabiera wrażenia lekkości i staje się wizualnie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą także mieć kształt kółeczek – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie uwydatniają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, którym zależy na uzyskaniu delikatnego tonu stylizacji.

Kolczyki długie – na uroczystości weselne i zabawę szkolną

Kolczyki długie pasują tak na co dzień i na specjalne okazje. Będą wspaniałym dopełnieniem wieczorowej sukni, założonej np. na ślub koleżanki, studniówkę lub Sylwestra. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask z pewnością zafascynuje partnera. Wyraziste srebrne kolczyki z lazurowymi kamieniami uwydatnią błękitną barwę oczu, a pozłacane pałeczki będą doskonale współgrać z pozostałymi elementami złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące i wyśmienicie podkreślają styl casual. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie służbowe są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]