Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Zapoznaj się z ofertą dystrybutora silników prądu stałego.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, wymusza sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych globalnych wytwórców.

Silniki elektryczne, motoreduktory i przekładnie od uznanych producentów

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, przekładni falowych i planetarnych, jak również motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z surowców wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się nadzwyczajną żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy dużej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Positec.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]